ثبت نام

به دنیای ارزهای دیجیتال خوش آمدید

کلمه عبور بایستی حداقل 8 کاراکتر شامل حروف بزرگ و کوچک، ارقام و کاراکترهای خاص باشد

بسمه تعالی

قوانین، تعهدات و شرایط استفاده از وب سایت بیت نوین

1- توجه: از "اجاره دادن" حساب کاربری خود به دیگران یا "واریز رمزارز افراد ناشناس" به کیف پول خود به بهانه مشارکت در سود معامله یا وعده دریافت پول جدا خودداری کنید.

طبق اعلام پلیس فتا در صورت کلاهبرداری و پولشویی توسط دیگران، حساب شما نیز به عنوان مشارکت در جرم شناسایی خواهد شد.

2- تمامی فعالیت های بیت نوین در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و بیت نوین به هیچ وجه خرید و فروش دلار و یا ارزهای کاغذی و یا حواله را انجام نمیدهد.

3- بیت نوین هیچ گونه معامله ارز دیجیتالی به صورت مستقیم با کاربران نخواهد داشت و فقط بستری برای مبادله ارزهای دیجیتال بین کاربران فراهم نموده است.

4- کاربر موظف است قبل از ثبت نام، تمامی مفاد این تفاهم نامه را مطالعه نموده و در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نماید، بدیهی است ثبت نام کاربر به منزله پذیرش قوانین بوده و کاربر اعتراضی  نسبت به مفاد آن نخواهد داشت.

5- کاربر متعهد است، کلیه فعالیت ها و معاملات خود را در چارچوب قوانین بیت نوین انجام وبه هیج وجه، هیچ گونه فعالیتی برای شخص غیر از خود که مراحل احراز هویت را طی نکرده انجام ندهد، در غیر اینصورت کلیه عواقب و مشکلاتی به وجود آید به عهده اربر میباشد و بیت نوین هیچ گونه مسوولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت و بیت نوین تنها به افرادی که مراحل احراز هویت را به طور کامل طی نموده اند خدمات ارایه میدهد.

6- کلیه قوانین نسبت به احراز هویت، جهت مبارزه با پولشویی و عدم سوءاستفاده از هویت کاربران توسط افراد سودجو میباشد، بیت نوین حریم خصوصی نسبت به اطلاعات شخصی افراد را کاملا محترم میشمارد و به هیج وجه اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار شخص ثالث قرار نمیدهد.

7- هر گونه معامله و یا وارد کردن سفارش به این معنی است که کاریر آشنایی و اگاهی کامل نسبت به معامله ارزهای دیجیتال را داشته واز ریسک های مربوطه به نوسانات قیمتی آگاه میباشد، بنابراین در صورتی که کاربر به علت نوسانات ارزهای دیجیتال خریداری شده دچار ضرر گردد هیچ گونه ادعایی را مبنی بر جبران خسارت بر علیه وب سایت بیت نوین نخواهد داشت.

8-کاربر حق هر گونه طرح دعوی، طلب و شکایت، به هر نحو، موضوع، شکل و عنوان را در هر زمان و مکان از وب سایت بیت نوین، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را به جز موردی که در تعهد بیت نوین است از خود سلب و ساقط مینمایند.

9- در صورتی که بیت نوین به هر دلیل و عنوان، اشتباها رمز ارز و یا وجهی را به حساب کاربر منظور و یا در محاسبات خود اشتباه کند، در هر زمان مجاز و مختار است بدون انجام تشریفات اداری و یا اجازه کتبی از صاحب حساب، در برداشت از حساب وی اقدام نماید، بدیهی است در صورتی که بیت نوین به ناحق وجهی به اشتباه از حساب کاربر برداشت نماید، ملزم به واریز مجدد ارز به حساب وی میباشد و در صورتی که ابهامی در معامله ای وجود داشته باشد بیت نوین مجاز به ابطال معامله و برگشت دارایی هر یک از طرفین به حساب آنها میباشد.

10-  کاربر حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد، در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده کاربر میباشد.

11- استفاده از چند نام کاربری برای یک شخص در بیت نوین ممنوع بوده و در صورت مشاهده موارد تخلف، سایر شناسه‌های کاربری مربوط به شخص خاطی، تعلیق خواهد شد.

12- بر طبق سیاست امنیت اطلاعات، بیت نوین متعهد میشود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند، البته به‌استثنای مواردی که به‌موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

13- بیت نوین هیچ‌گاه از کاربران خود، اطلاعاتی را از طریق ایمیل درخواست نخواهد کرد، درخواست‌های بیت نوین از طریق تیکت‌ها و درون وب‌سایت بیت نوین انجام می‌شود و از ایمیل تنها به‌ منظور اطلاع‌رسانی و یا درخواست مشاهده لینک‌هایی درون وب‌سایت بیت نوین استفاده خواهد شد.

14-بیت نوین اجازه دارد، فعالیت کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا کنند متوقف و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.